Epic Games Store Yılbaşı İndirimleri Başladı: İndirimlere Ek Dev İndirim Kuponu!

Epic Games Store’da yılın en büyük indirim dönemlerinden olan yılbaşı indirimleri başladı. Hem her gün bedava oyun verecek, hem de indirimlere ek harika bir indirim kuponu fırsatı da sunacak olan platform müthiş fırsatlarla karşımızda.

Epic Games Store Yılbaşı İndirimleri hızlı başladı.

13 Aralık 19:00 itibariyle başlayan indirim dönemi boyunca gerek AAA oyunlar, gerekse de pek çok sevilen bağımsız oyun büyük indirimlerle karşımıza çıkacak. Üstelik indirim dönemi neredeyse bir ay boyunca devam edecek ve 10 Ocak 2024 tarihinde sona erecek.

Büyük indirimlerin yanında bir de bunlara ek olarak indirim kuponu bizleri bekliyor.

Epic Games Store Yılbaşı İndirimleri boyunca indirime soktuğu oyunların fiyatlarını bir de bizim düşürmemize de olanak sağlıyor. Kullanıcılara sunulan kupon ile yapacağınız alışverişlerde sepette yüzde 33 indirim kazanabilirsiniz. Kuponu kullanabilmek için ise sepet tutarınızın 199,99 TL’nin üzerinde olması gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse yılın en iddialı oyunlarından Alan Wake 2’yi epey ucuza getirebilirsiniz.

Epic Games Store üzerinde normal fiyatı 912 TL olan Alan Wake 2 Yılbaşı İndirimleri kapsamında yüzde 20’lik indirimle 729,60 TL’ye geliyor. Bunun üzerine bir de yüzde 33 indirim sağlayacak kuponunuzu kullanacak olursanız Alan Wake 2’ye yalnızca 488,73 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Epic Games Store’un gizemli bedava oyunları da geri döndü!

Yenı yıl döneminde her gün kullanıcılarına bedava oyunlar veren Epic Games Store geleneği bu yıl da bozmadı ve karşımıza her gün bir yeni bedava oyunla çıkacak. Haftalık bedavalardan farklı olarak neyin geleceğini bilmediğimiz bu gizemli oyunlar her gün saat 19:00’da bedava olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x