Fotoğrafçılara evli olduğunu hatırlattı! ‘Bana kocamın soyadıyla seslenin’

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret modeli Barbara Palvin, geçtiğimiz temmuz ayında yaklaşık beş senedir aşk yaşadığı Dylan Sprouse ile dünyaevine girmişti. Palvin ve Sprouse, güzel modelin memleketi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de küçük bir köyde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirmişti.

“YENİ İSMİME ALIŞMAM BİRAZ ZAMAN ALACAK”

Evlenir evlenmez eşinin soyadını kullanmaya başlayan ünlü isim, düğününden kısa bir süre sonra verdiği bir röportajda yeni soyadına alışmasının biraz zaman alacağını söyleyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

Dylan zaten bana üç yıldır ‘karıcığım’ diye sesleniyor. Onun uyum sağlaması gereken yeni bir durum yok, Ama benim yeni ismime alışmam biraz zaman alacak.

KIRMIZI HALIDA İLGİNÇ OLAY

2018 yılından beri birlikte olan çift, son olarak kırmızı halıda yaşadıkları bir olayla gündeme geldi. 30 yaşındaki Palvin ile 31 yaşındaki Sprouse, önceki gün Dylan’ın, kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Cole Sprouse’un önemli rollerinden birini üstlendiği ‘Lisa Frankenstein’ adlı filmin Los Angeles’taki gösterimine katıldı.

Kırmızı halıda poz verildiği sırada da bir fotoğrafçı, ünlü modelin dikkatini çekmek için “Bayan Palvin (Miss Palvin), bir kez daha poz verir misiniz?” diye seslendi.

“SÖYLE ONLARA BEBEĞİM!”

Barbara, bunun üzerine artık evlendiğini ve kocasının soyadını kullandığını hatırlatarak, şöyle seslendi:

Bana Bayan Sprouse (Mrs. Sprouse) demelisiniz!

Ardından kameranın görüş açısının dışında bulunan eşi ve kayınbiraderinin yanına giden güzel modele, Sprouse’dan “Söyle onlara bebeğim!” sözleriyle destek geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x