IFS, Construction Computing Ödüllerinde Üst Üste Üçüncü Kez Yılın En İyi Varlık Yönetimi Ürünü Seçildi

IFS, Construction Computing Ödüllerinde Üst Üste Üçüncü Kez Yılın En İyi Varlık Yönetimi Ürünü Seçildi

Küresel kurumsal iş uygulamaları şirketi IFS, IFS Cloud ile üst üste üçüncü kez ‘Yılın Varlık Yönetimi Ürünü’ ödülünü kazandı. Bu başarı, IFS’in varlık odaklı endüstrilerde olan kararlılığını ve sektör lideri yeteneklerini vurguluyor.

Construction Computing Awards 2023’ün kazananları, Londra’daki Leonardo Royal Hotel’de gerçekleştirilen törenle duyuruldu. 200’den fazla konuğun bir araya geldiği bu özel gecede, okuyucu oylaması ve jüri değerlendirmeleri ile seçilen şirketlere ödülleri takdim edildi. İngiltere genelinde inşaat sektörü profesyonelleri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Construction Computing dergisinin düzenlediği Construction Computing Ödülleri, ticari binaların, konut ve toplu konutların yanı sıra her ölçekteki inşaat projelerinin etkili tasarımı, inşası, bakımı ve yenilenmesine yönelik teknolojileri, araçları ve çözümleri değerlendiriyor. Bu ödüller, sektördeki en başarılı ve inovatif çalışmaları onurlandırarak teknolojik gelişmelere katkıda bulunan isimleri öne çıkarıyor.

Global kurumsal iş uygulamaları şirketi IFS, IFS Cloud ürünü ile bu yıl da ödüle hak kazanarak üst üste üçüncü kez “Yılın Varlık Yönetimi Ürünü” ödülüne sahip oldu. IFS CEO’su Darren Roos, ödül hakkında duygularını paylaştı: “Construction Computing Ödülleri’nde üst üste üçüncü kez IFS Varlık Performans Yönetim Ürünü’nün ödüle layık görülmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı. Varlık odaklı sektörlerdeki endüstriye özel yaklaşımımız ve sağladığımız yetenekler, bizi varlık yönetimi alanında lider konuma taşıdı. Bu başarı için katkıda bulunan herkese büyük bir teşekkür borçluyuz.

IFS’in sunduğu EAM çözümü, şirketlerin varlık ve müşteri odaklı operasyonlarını optimize etmek için varlıklar ile doğru kişilerin, araçların ve ekipmanların ilişkilendirilmesini sağlayarak şirketlerin operasyonlarını iyileştiriyor ve hangi işin ne zaman yapılacağı konusunda daha yetkin kararlar alınmasını sağlıyor. IFS EAM ile şirketler en kritik operasyonlarını uçtan uca yönetip, hizmetlerinde herhangi bir kesinti olmadan çalışabiliyorlar. Bunlara ek olarak IFS EAM çözümü, yönetim maliyetlerini düşürmenin yanı sıra, kullanılabilirliği artırıp, kullanım ömrünü uzatarak ve arıza süresini en aza indirerek varlıkların karlılığını en üst düzeye çıkarmada şirketlere yardımcı oluyor.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x