Müzede kaybolan maskeyi bulabilir misin? Müze görevlisine yardım edin ve 6 saniye içerisinde kayıp maskeyi bulun

Etrafınızda olan biten şeyleri gözlemek konusunda ne kadar iyi olduğunuzu ölçecek resimdeki kaybolan maskeyi bulmanız için tasarlanan bir zekâ testi ile karşınızdayız. Kaybolan maskeyi bulmanız için hazırladığımız bu zekâ testi le gözlem becerilerinizi test edecek ve problem çözme konusunda alıştırma yapabileceksiniz.

Zihin bulmacalarının amaçları, görselde kayıp olan nesneleri bularak gözlem ve görme yeteneklerini geliştirmektir. Bu tarz testler bilişsel açıdan sizi geliştirirken hafıza gücünüzün de artmasına sebep olur.

Gözlem yeteneklerinize meydan okumaya hazır mısınız? O zaman hadi başlayalım!

KAYBOLAN MASKEYİ BULUN VE MÜZE GEZİSİNİ SORUNSUZ ŞEKİLDE TAMAMLAYINYukarıdaki görselde bir grup öğrencinin müze gezisine geldiğini ve etrafı meraklı bakışlar ile incelediğini görüyorsunuz. Ancak burada bir şeyler ters gidiyor. Fanusunda kapalı bir şekilde olması gereken maskenin bir tanesi yerinde değil.

Kaybolan maskeyi bulmanızı ve kimse fark etmeden yerine koymanızı istiyoruz. Bunun içinde sadece 6 saniye süreniz bulunuyor. Müze görevlisinin hızlıca durumu toplamasına yardımcı olur musunuz? Cevabınız evetse o zaman süreyi başlatalım!Mücadelede başarılı olmak için müzede kaybolan maskeyi bulmanız gerekiyor. Zaman karşı olan bu kıyasıya yarışta başarılı olabilecek misiniz, hep birlikte görelim.

Kaybolan maskeyi bulmanız için tasarlanan bu zekâ testi gözlem becerilerinizi test edeceği için tüm görseli hızlıca taramalı ve iyi bir gözlem yapmalısınız. Müzedeki ziyaretçileri inceleyin, cam fanuslara bakın ve kaybolan maskeyi bulmaya çalışın.

KAYIP MASKE BULUNDU!

Evet, sürenin sonuna geldik. Kayıp maskeyi bulabildiniz mi? İsterseniz tekrar gözden geçirin ve bir kez daha süreyi baştan başlatın.

Peki, kaybolan maskenin yeri neresiydi? Gelin birlikte keşfedelim;İşte kaybolan maskenin yeri burasıydı. Peki, siz kaybolan maskeyi bulabildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın.

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x