Selin Ciğerci Markasını Satıp Yurt Dışına mı Gidiyor? “Ya Beni Kaçırırlarsa?”

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi da Selin Ciğerci oldu. Sosyal medyada popüler olan isimlere yönelik birçok farklı iddia ortaya atılırken, Ciğerci de bu iddialardan nasibini almıştı. 2. Sayfa programına konuk olan Selin Ciğerci, hakkındaki iddialara yanıt verdi. 

Detaylar…

Son zamanlarda sosyal medya fenomenleriyle ilgili birçok farklı iddia ortaya atılmaya başlandı.

Dilan Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialarla gözaltına alınmasının ardından, gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrilmişti. Bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz senelerde paylaşımlarıyla adından söz ettiren Selin Ciğerci oldu.

Selin Ciğerci’ye dikkat çeken isim gazeteci Murat Ağırel olmuştu.

Murat Ağırel, Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra’ya dikkat çekmiş, birtakım iddialarda bulunmuştu. ‘Bir kremden 450 milyon TL kazanılır mı?’ diyen Ağırel’e Selin Ciğerci, gelir ve giderlerini paylaşarak cevap vermişti. 

Ciğerci, ‘Kardeşim bile yapsa bunu hemen karakola götürürüm. Benim kara para aklama olayıyla ilgili en ufak bir şeyim yok. Kara paranın ne olduğunu da bu olayda öğrendim. Ben böyle şeylerle ilgilenmiyorum, bilmiyorum.’ ifadelerini kullanmıştı.

“Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı’na koyun ben orada kendimi asarım.”

İddialara oldukça sert bir yanıt veren Ciğerci, ‘Ben her şeyimi kendim yaptım. Benim zengin sevgilim falan yok. İstemiyorum da zaten. 5 senede 40 milyon vergi verdim benim de bira bir şeylerim olsun ya. ‘ açıklamasında bulunmuştu.

Ardından Sisi adıyla tanınan Seyhan Soylu, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında daha farklı iddialar ortaya atmıştı.

Eşi Gökhan Çıra ile yollarını ayıran Selin Ciğerci’nin ‘Yaktın bizi bizim başımızı nasıl büyük belaya soktun.’ diye isyan ettiği iddia edilmişti. İkilinin bu olaydan sonra bir tartışma yaşadığı söylenmişti.

Tüm bu iddiaların üstüne, Selin Ciğerci’nin “markalarını satıp Amerika’ya gideceği” de söylenmişti.

Ciğerci’nin yakın arkadaşlarına ‘Markaları her şeye satıp Amerika’ya gidiyorum çok gerildim ne yapacağımı bilemez durumdayım’ dediği belirtilmişti. 

Tabii bunların yalnızca bir iddia olduğunu tekrar belirtmekte fayda var.

Selin Ciğerci, hakkında çıkan yeni iddialara ise katıldığı 2. Sayfa programında yanıt verdi.

Evini ve arabasını aldığı zamanlarda doların 5-6 lira olduğunu belirten ünlü isim, kazancının vergisini ödediğini tekrar belirtti.

Ciğerci, yaptığı açıklamalarda ‘Ben 50 milyona yakın vergi ödemişim zaten, kazanmışım, o zaman da diyordum’ ifadelerini kullandı.

“Ya şimdi beni kaçırırlar ben ne yapacağım, ne yapacağım?”

Sunucuların ‘Öyle bir serveti var ki 7 sülalesine yeter, çalışmasına gerek yok, dendi doğru mu?’ sorusunu Selin Ciğerci yanıtsız bırakmadı. 

Ciğerci, öncelikle kariyerine iş kadını olarak devam etmek istediğini belirterek şu ifadeleri kullandı; ‘Ya şimdi beni kaçırırlar ben ne yapacağım ne yapacağım. Cirolarımı paylaşmakta mecbur kaldım. Benim babam da iş insanı.’

Peki Selin Ciğerci’nin yurt dışına taşınma gibi planlarının olduğu doğru mu?

Ciğerci’nin sosyal medya hesabından Miami’deki bu evin görüntülerini paylaşması dikkatleri çekmişti. Bu iddialara da yanıt veren Ciğerci, ‘kaçma’ planları yaptığına dair haberleri yalanladı. 

Ünlü isim, ‘Ben hiçbir yere gitmem yurt dışına fuara gidecektim gitmedim ‘kaçtılar’ denir diye.’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x