Beşiktaş’ta genç futbolculara tam not!

Sol bekte görev yapan Emrecan Terzi başarılı bir futbol ortaya koyarken ağları da havalandırdı. Semih Kılıçsoy 46, Mustafa Hekimoğlu ise 61’de oyuna girerken sürekli gol aradı. Semih dört kez kaleyi denerken, bunların ikisinde isabet sağladı.

Şansını iyi kullanan oyuncular üç isimle de kalmadı. Sağ kanatta Emirhan Delibaş son dakikalarda oyuna girerken, ortada daha önceki resmi maçlarda da görev yapan Demir Ege Tıknaz zaten takıma alışkındı, hiçbir şekilde genç isimler sahada yokları oynamadı.

Rıza Çalımbay hem alınan galibiyete hem de şans bulan isimlerin performansına sevinirken, gelecek dönemde daha fazla süre verip, onlardan yararlanmak istediği öğrenildi.

GELİRLER BEŞ MİLYONU BULMADI

Bu sezon hem Trendyol Süper Lig’de hem Avrupa’da beklentilerin uzağında kalan Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi’ni galibiyetle noktalarken, kasasına koyduğu para 5 milyon euroya çıkmadı. 1 galibiyet, 1 beraberlik alarak grup üçüncüsü olup, ilk ikiye giremeyen ve Avrupa’ya veda eden siyah-beyazlılar performans geliri olarak 666 bin euro kazandı. Ancak temsilcimizin elendiği için toplam geliri 4 milyon 967 bin 500 euro oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x